18. 07 2016 12:00 | Lucia Chovancová

Sme tu pre vás už dvadsiatykrát!

Markíza oslávi s vami 20. narodeniny 20. augusta!

DOD 2015
DOD 2015 Foto: TV Markíza/
DOD TV Markíza 1999, Stano Pavlík
DOD TV Markíza 2002, TATU
DOD TV Markíza 1999, Jozef Jopo Poláček
Je to neuveriteľné, ale televízia Markíza tento rok otvára brány svojim divákom už dvadsiatykrát! Davy fanúšikov, známe tváre z televíznej obrazovky, herci, speváci, prehliadky štúdií a kopec atrakcií... To sú hlavné poznávacie znamenia tohto výnimočného dňa.

Tento rok sa po dvadsiaty raz otvoria "dvere" Markízy pre všetkých divákov a priaznivcov našej televízie už 20. augusta. Rovnako, ako každý rok, tu bude na všetkých návštevníkov okrem autogramiády hercov a moderátorov, čakať aj zaujímavý program na pódiu. Všetkým, ktorí prídu 20. augusta do areálu televízie zaspieva Dara Rolins, Tublatanka, Lukáš Adamec, Emma Drobná, Peter Bič Project a mnohí ďalší. Na DOD sa môžete osobne stretnúť aj so zabávačom a veľkým šoumenom Andrejom Bičanom.

Každý rok je Deň otvorených dverí pre nás výnimočný. Inak tomu nebolo ani v prvý rok vysielania. Televízia Markíza začala svoje vysielanie v auguste 1996 a presne o rok otvorila svoje brány po prvý raz. „Nával divákov bol trikrát väčší, ako sme očakávali, čo nás samozrejme veľmi teší. Je to trikrát taká radosť, takže maximálna spokojnosť," prezradil na autogramiáde vtedajší riaditeľ Pavol Rusko. Z podpisovania bolela ruka aj populárneho moderátora Patrika Hermana, Jopa, moderátorku Andy Timkovú či Evu Černú. Pozrite sa, ako to vtedy v Markíze vyzeralo...

 

Okrem autogramiád našich moderátorov, redaktorov a hercov, prehliadok markizáckych štúdií každoročne pripravujeme aj bohatý hudobný program, ktorý sa vždy odohráva na hlavnom pódiu. Skupiny, ako IMT Smile, Desmod, Gladiátor, No Name, Peter Nagy a Indigo nesmeli chýbať na viacerých DOD. K pravidelným hudobným hosťom dodnes patrí aj Dara Rolins.

DOD TV Markíza 2006, Dara Rolins
Foto: TV Markíza
 

O zábavu sa vždy starali aj finalisti speváckych súťaží..

DOD TV Markíza 2005, Robo Mikla
Foto: TV Markíza
 

Asi najväčším prekvapením pre divákov bola v roku 2011 návšteva Šeherezády a Onura.  Hlavní predstavitelia z populárneho seriálu Tisíc a jedna noc spôsobili v Markíze doslova ošiaľ! Turecký párik Bergüzar Korel a Halit Ergenc boli veľmi milo zaskočení množstvom fanúšikov a dokonca si pre nich natrénovali aj pozdrav.

DOD Tv Markíza 2011 - Bergüzar Korel a Halit Ergenç
Foto: TV Markíza
 
Pozrite si bohatú galériu fotografií, ako to na Dni otvorených dverí vyzeralo počas dvadsiatich rokov...

Sme už 20 rokov spolu!
Tešíme sa na vás už po 20. raz 20. augusta!

Ďakujeme za vašu priazeň!
 

Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?